Taurine 25kg

zł1,699.99

Real time: 5 Visitor right now
Quantity
0

Nr CAS: 50-00-0
Tauryna, czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to siarkowy aminokwas biogenny, który występuje przede wszystkim w tkankach zwierzęcych.
Stała się ona niezwykle popularna wśród sportowców, którzy dążą do zwiększenia masy mięśniowej i zwiększenia swojej wydajności podczas treningów.
Tauryna pomaga transportować kreatynę do mięśni co powoduje jej bardziej efektywne wykorzystanie a także przyśpiesza regenerację po wysiłku. Zapobiega też skurczom mięśni, wspomagając transport elektrolitów i składników mineralnych, takich jak magnez, potas, sód i wapń.
Aminokwas ten poprawia funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego, a także wspiera układ odpornościowy i obniża poziom cholesterolu.

Wykazuje dwie bardzo ważne cechy, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie: antykataboliczne i anaboliczne. Antykataboliczny wpływ tauryny jest zbliżony do właściwości glutaminy.
Substancja jest również zalecana w przypadku niektórych chorób. Tauryna u osób z nadwagą ułatwia pozbycie się nadprogramowych kilogramów i obniżenie poziomu złego cholesterolu. Ma też pozytywny wpływ na stan zdrowia u osób chorych na cukrzycę, choroby układu krążenia i problemy z wątrobą.

Specific References

Taurine 25kg

zł1,699.99